Choď na obsah Choď na menu
 


Súťaže o zaujímavé knihy

3. 12. 2012

Milí priatelia, pripravili sme pre vás súťaž o knihu

Recidívy klerikalizmu - Slovenská Republika a Vatikánske zmluvy (autori: Ondrej Dányi a Marián Baťala)

Viac informácií o knihe nájdete tu. Súťaž trvá od 3.12.2012 do 15.12.2012. Zdieľajte obrázok z facebookovskej stránky „Mladí humanisti“ a v možnostiach voľby publikácie vyberte „verejne“ (public). Jedine tak budeme môcť zozbierať mená tých, ktorí obrázok zdieľali a zaradiť ich do žrebovania. Žrebovanie bude realizované pomocou generátora náhodných čísel, ktorý zo zoznamu zdieľajúcich vyberie jednu šťastlivú osobu, ktorá túto knihu získa. Viacnásobné zdieľanie fotky vaše šance na výhru nezvýši, každý človek sa do zoznamu zaradí len raz. Buďte preto ohľaduplní k vašim priateľom a nespamujte. Výhra bude následne výhercovi zaslaná poštou na adresu, ktorú nám pošle.

Žiadne osobné údaje o účastníkoch súťaže nebudeme archivovať ani používať inak, než na účely tejto súťaže a nie sú poskytované tretím stranám. Osobné údaje ako adresa, e-mail, poskytuje iba výherca súťaže po oslovení organizátorom. Organizátor sa pri používaní týchto osobných údajov riadi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Cena nie je právne vymáhateľná. Zapojením sa do súťaže potvrdzujete súhlas s pravidlami.

* * * * *

Okrem toho prebieha tiež súťaž na stránke „Použime rozum (zaváranie závitov na internete)“, kde môžete vyhrať knihu

Život je jen náhoda (autor: Leonard Mlodinow).

Autor zrozumiteľným spôsobom ukazuje, ako sú mnohé aspekty od športu, lotérie, riadenie firiem, až po lekársku diagnostiku či život sám, závislé od náhody a ako v tom my, ľudia, bezradne tápeme hľadajúc slamku „všetko má svoju príčinu“, ktorej by sme sa chytili.

* * * * *

Tretiu súťaž nájdete na stránkach humanisti.sk. Úlohou je nájsť pôvodný obrázok, podľa ktorého bol vytvorený memetický obrázok v článku. Kto pošle na adresu redakcie správny webový odkaz, na ktorom sa nachádza pôvodný obrázok, bude zaradený do zlosovania o knihu

Antológia moderného ateizmu (autori: Adam Roman a Rastislav Škoda).

Podmienkou pre zaradenie do zlosovania je okrem zaslania správnej odpovede aj uvedenie osobných údajov o súťažiacom v rozsahu meno a priezvisko, poštová adresa, poštové smerovacie číslo a názov obce (mesta). Táto súťaž trvá do 31.12.2012.